
Підвісна люстра 30W LED Brille BL-571C/30W 4000-4700К чорна IP20
4 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-571
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна LED-люстра торгової марки Brille має строгий і оригінальний дизайн. Вона може прикрасити як ваш будинок, так і офіс. Ця цікава люстра принесе у ваш інтер'єр стильність. Люстра виготовлена з металу чорного кольору.
Має вбудовані світлодіодні джерела світла та дає нейтральне біле світло. Світловий потік становить 70-75 lm/w. Форма освітлювального приладу асиметрична. Кріпиться виріб до стелі за допомогою монтажної планки. Будинки люстру можна повісити у вітальні або холі.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить на всі боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Відтінок (колір) світіння | Нейтральний (4000-4700К) |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 4 590 ₴



