
Підвісна люстра 19W LED Brille BR-995S/19W 2700-3500К біла IP20
4 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-075
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник BR-995S/19W LED WH, що має простий дизайн і нехитру конструкцію, добре підійде для освітлення офісних приміщень, шоу-румів, просторих кухонь, виготовлених у урбаністичному дизайні. Конструкція представлена одним плафоном із пластиковим розсіювачем світла білого кольору, прикріпленим до металевої основи металевими тросами.
Довжину тросів можна регулювати. Джерелом світла слугують світлодіоди, які випромінюють рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 лм/Вт, загальною потужністю 19 Вт. Світильник призначений для роботи від мережі 220 В.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вгору та вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 19 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Діаметр | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вгору і вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 4 350 ₴



