
Підвісна люстра 28W LED Brille BR-01 631S/4 2700/4500/6500К чорна IP20
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-793
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BR-01 631S/4 LED 28W WW + NW + CW BK призначена для освітлення приміщень, інтер'єри яких оформлені в стилі хай-тек, техно, лофт, мінімалізм. Її потужність — 28 Вт. Цього вистачить для освітлення вітальні, спальні, кухні. Люстра вирізняється оригінальним дизайном: на чорний металевий корпус кріпляться тримачі з циліндрами різних розмірів.
Модель має 4 світлодіодні джерела світла. Вбудовані світлодіоди генерують досить потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання — 80Ra і світловою видатністю 60 лм/Вт. Освітлювальний прилад має три режими освітлення: випромінює світло теплого, нейтрального та холодного відтінку. Перемикати режими, а також вмикати та вимикати світильник можна за допомогою настінного клавішного вимикача. До стелі світильник кріпиться за допомогою монтажної планки. Висота люстри становить 78 см. Її рекомендують встановлювати в кімнатах зі стелями заввишки понад 2,5 м.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Регульований |
| Світлова видатність | 60lm/W |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 4 800 ₴




