
Підвісна люстра 42W LED Brille BL-751S/3 2700/6500К чорна IP20
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-704
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BL-751S/3 WW+CW 21W*2 — це сучасний модний світильник зі стильним дизайном чорного та золотистого кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою або холу. Має конструкцію, що складається з трьох циліндричних плафонів, прикріплених до тримачів, які іншим своїм кінцем з'єднані з основою люстри. Світильник кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки. У плафонах розташовані вбудовані світлодіоди загальною потужністю 42 Вт.
Освітлювальний прилад має два режими освітлення: випромінює світло теплого та холодного відтінку. Перемикати режими, а також вмикати та вимикати світильник можна за допомогою настінного клавішного вимикача. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 75 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Люстра створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Дизайн люстри робить модель підхожою для інтер'єрів, оформлених у різних стилях. Габарити світильника 800*480 мм.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Регульований |
| Світлова видатність | 70-78lm/W |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 4 800 ₴





