
Підвісна люстра 96W LED Brille BL-748S/8 2700/6500К чорна IP20
6 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-699
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BL-748S/8 WW+CW 48W*2 — це сучасний модний світильник зі стильним дизайном чорного кольору. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою, зали або холу. Має конструкцію, що передбачає дев'ять плафонів циліндричної форми різної висоти з вбудованими світлодіодами як джерело світла загальною потужністю 96 Вт.
Освітлювальний прилад має два режими освітлення: випромінює світло теплого та холодного відтінку. Перемикати режими, а також вмикати та вимикати світильник можна за допомогою настінного клавішного вимикача. Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 75 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Люстра створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Дизайн люстри робить модель підхожою для інтер'єрів, оформлених у різних стилях. Габаритні розміри 980*450 мм.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не потребує спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 96 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Регульований |
| Світлова видатність | 70-75lm/W |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 6 399 ₴




