
Підвісний світлодіодний світильник Трубка 10W сріблястого кольору Brille AL-708S NW SL
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-703
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвітка AL-708S/10W NW SL виготовлена з міцного та зносостійкого металу та містить у собі вбудовані світлодіоди High Power з рівномірним потоком світла нейтрального відтінку. Має циліндричну форму, пофарбована в сріблястий колір.
Завдяки стриманому та лаконічному дизайну застосовується в різних приміщеннях (кафе, барах, на кухнях, у передпокої, коридорах тощо). Не рекомендуємо використовувати в місцях із підвищеною вологістю, оскільки не передбачений захист від потрапляння води всередину приладу. Встановлюється на стелю за допомогою монтажної планки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір плафона | Срібний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Світлова видатність | 80-85Lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 90 |
- Ціна: 1 650 ₴






