
Підвісний світлодіодний світильник 10 W з металу білого кольору Brille AL-706S WW WH
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-700
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвітка тубус світлодіодна AL-706S/10W WW WH у стилі лофт виготовлена з металу білого кольору, має форму паралелепіпеда. Містить у собі вбудовані світлодіоди типу High Power, які випромінюють яскраве світло теплого відтінку. Досить великий ресурс роботи та простота приладу позбавить вас потреби часто міняти лампочки або кут освітлення. Також приємним бонусом буде те, що світлодіоди споживають обмаль електроенергії, отже, світильник може ефективно економити електрику.
Універсальний колір плафона не привертає до себе зайвої уваги, модель може застосовуватися практично в будь-яких приміщеннях із нормальним рівнем вологості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 см |
| Діаметр | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Світлова видатність | 80-85Lm/W |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 90 |
- Ціна: 1 890 ₴






