
Мінімалістичний підвісний LED світильник 5W з плафоном у формі тубуса Brille AL-705S NW BK
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-696
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвітка AL-705S/5W NW BK складається з двох частин: металевої основи чорного кольору й білого пластикового плафона. Виготовлена у формі циліндра та містить вбудовані світлодіоди, які випромінюють рівне світло нейтрального відтінку. Використовується для локального освітлення й акцентування світла в невеликих або обмежених приміщеннях. Завдяки стриманому дизайну, підсвітка гармонійно сприймається в інтер'єрах кафе, ресторанів, офісів, передпокоїв і коридорів. Вбудовані світлодіоди типу High Power випромінюють світло нейтрального відтінку з індексом передавання кольору понад 70 Ra.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 2.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Світлова видатність | 80-85Lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 120 |
- Ціна: 1 550 ₴






