
Підвісний світлодіодний світильник тубус 5W на один рельєфний плафон золотистого кольору Brille AL-703S NW RG
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-693
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник AL-703S/5W NW RG з металу золотистого кольору освітить вашу барну стійку нейтральним світлом під кутом 120 градусів. Модель зробить стильною будь-яку передпокій, а стриманий золотистий колір привнесе в модернову кухню натхнення. Цю підсвітку не рекомендують встановлювати в приміщеннях із підвищеною вологістю. Нейтральний колір світіння приємний для очей, а індекс кольоропередавання 70 Ra і потужність 5 Вт чудово підійдуть для офісних приміщень. Світильник кріпиться легко на монтажну планку. Вбудовані світлодіоди є ощадливими джерелами світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74 |
| Гарантійний термін | 6 |
| Діаметр | 6 мм |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Потужність лампи | 5 |
| Напрямок світла | Вниз |
| Світлова видатність | 80-85Lm/W |
| Світловий потік | 400 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Тип світлодіода | High Power |
| Кут розсіювання | 90 |
- Ціна: 1 650 ₴





