
Підвісний світильник трубка на 1 лампу GU10 металевий плафон Brille AL-700S/1 WH/G
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-685
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підсвітка AL-700S/1 GU10 WH/G — це підвісний світильник із цоколем GU10. До нього підійдуть лампочки будь-якого типу (галогічна, енергоощадна або світлодіодна). Виготовлений із міцного металу білого кольору в стилі мінімалізм, має форму циліндра. Найвдаліше застосування цієї моделі — для передпокою, офісів, кухні, кафе, барів тощо. Працює від мережі 220 В, а отже, жодних додаткових стабілізаторів для повноцінної роботи не потрібно. Буде високоефективною заміною традиційних світильників, оскільки економить до 90% енергії. Ступінь захисту оболонки — IP20, не рекомендуємо встановлювати прилад у ванній або на відкритому повітрі.
Такі підвіси мають модний та стильний вигляд, а можливість підібрати світильник трубку різного кольору корпусу роблять їх зручними у використанні хоч удома, хоч у кафе, барі, ресторані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 70Ra |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Кут розсіювання | 60 |
- Ціна: 1 200 ₴






