
Підвісна люстра 50W LED Brille WBL-23S/50W 4000-4700К чорна IP20
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-537
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Підвісний світильник WBL-23S/50W NW BK працює за допомогою світлодіодів. Забезпечує яскраве, рівномірне світло, що не сліпить очі, заощаджуючи водночас електроенергію й витрати на неї. Його найчастіше використовують для освітлення житлових приміщень, офісів, торгових залів. Світіння світлодіодів не спотворює кольори. Сам світильник не пульсує під час роботи.
Корпус освітлювального приладу виготовлений із металу та пластику, пофарбований у чорний колір. Матовий пластиковий розсіювач білого кольору приглушує випромінюване світлодіодами світло та надає йому м'якості. Led-світильник дає рівне нейтральне біле світло зі світловим потоком 4000 лм. Потужність становить 50 Вт, призначений для роботи від мережі 220 В.
Висоту освітлювального приладу можна змінювати за допомогою спеціальних тросів.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Нейтральний (4000-4700К) |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 4 800 ₴



