
Підвісна люстра 54W LED Brille WBL-73/54W 4000-4700K біла IP20
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-602
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світильник підвісний WBL-73/54W WH — це сучасна світлодіодна люстра зі стильним, оригінальним дизайном білого кольору. Зовнішній вигляд світильника робить його придатним для інтер'єрів, оформлених у різних стилях. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою або кухні з будь-якою висотою стель. До стелі фіксується за допомогою монтажної планки. Має круглу форму діаметром 600 мм і заввишки 80 мм. Джерелом світла слугують вбудовані світлодіоди загальною потужністю 120 Вт, які можуть випромінювати нейтрально-біле світло.
Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 75 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Світильник створює потужний світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Ступінь захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи — IP20. Призначений для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В.
Висота підвісних освітлювальних приладів із легкістю регулюється, її можна змінити, піднявши або опустивши ланцюг, мотузку або трос. Отже, люстра буде висіти на більшій або меншій висоті залежно від ваших уподобань.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Нейтральний (4000-4700K) |
| Світлова видатність | 75 |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
- Ціна: 2 970 ₴




