
Світильник стельовий 23W LED Brille BL-935/23W круглий 2700-3500К коричневий IP20
4 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-248
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світильник настінно-стельовий BL-935С/23W COF має справжню магію привабливості. Модель вирізняється лаконічним дизайном, але водночас привносить в інтер'єр справжній шик. Виріб із вбудованими світлодіодами дає якісний потік світла без мерехтіння. Конструкція світильника містить металеву основу та корпус, виготовлений у формі кільця діаметром 400 мм.
Такий освітлювальний прилад можна використовувати як основне джерело освітлення в приміщеннях із невеликою площею. Як підсвітку модель застосовують у холах готелів, у кафе та ресторанах із великою обідньою зоною, у великих магазинах тощо. Основа освітлювального приладу та корпус кільця виготовлені з металу, пофарбованого в коричневий колір. Плафон білого кольору виготовлений із пластику. Вбудовані світлодіоди створюють тепле біле світло. Модель підійде для сучасних інтер'єрів, оформлених у стилі хай-тек, техно, мінімалізм.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, пластик
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 23 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 400 см |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 400 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Декоративні |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 75lm/W |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 4 800 ₴




