
Світильник стельовий 98W LED Brille WBL-52C/98W круглий 2700-3500К білий, чорний IP20
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-572
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Настінно-стельовий LED світильник WBL-52C/98W WW+NW+CW призначений для освітлення спальні, вітальні, передпокою або кухні. Також модель можна встановлювати в невеликих магазинах, готелях, кафе. Компактні габарити світильника дають змогу використовувати його в приміщеннях із низькими стелями. Пристрій має металеву основу, на якій кріпляться три кола різного діаметра зі світлодіодами. Потужність світильника — 98 Вт.
Діоди генерують світло різної колірної температури: теплий, нейтральний, холодний. Модель може працювати в трьох режимах. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Рівень захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи — IP20. Світильник призначений для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. До стелі модель кріпиться за допомогою монтажної планки.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, акрил
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 98 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 2700К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 460 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 80lm/W |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 490 ₴





