
Світильник стельовий 86W LED Brille WBL-51C/86W квадратний 2700-3500К білий, чорний IP20
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-571
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Настінний світильник WBL-51C/86W — це сучасна світлодіодна модель, призначена для освітлення вітальні, передпокою або кухні з інтер'єрами в стилі хай-тек і мінімалізм. Цей біло-чорний світильник можна використовувати в готелях, кафе, перукарнях, магазинах. ЛЕД модель має два джерела світла: діоди розміщені за периметром обох квадратів, що входять до конструкції. Потужність світильника — 86 Вт.
Світлодіоди генерують світловий потік із видатністю 80 лм/Вт. LED-джерела споживають мало електроенергії та мають тривалий термін експлуатації. Світильник характеризується високим індексом кольоропередавання (80Ra). Пристрій можна встановлювати тільки в приміщенні, клас захисту корпусу від пилу та вологи — IP20. Модель кріпиться до поверхні за допомогою монтажної планки.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал, акрил
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 86 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 2700К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 465 см |
| Ширина | 465 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 80lm/W |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 2 490 ₴




