
Світлодіодний підвіс 15W у формі овалу чорного кольору Brille BL-719S WW BK
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-911
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодний підвіс BL-719S/15W WW BK — це сучасний світильник чорного кольору зі стильним дизайном. Модель підійде для спальні, вітальні, передпокою або кухні.
Підвіс являє собою витягнуту овальну конструкцію завширшки 100 мм, внутрішня частина якої обладнана високоефективними світлодіодами загальною потужністю 15 Вт, що випромінюють тепле біле світло. Діоди генерують світловий потік із видатністю 80 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Підвіс створює світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Висота підвісу становить 1200 мм.
Ступінь захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи — IP20. Призначений для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. До стелі фіксується за допомогою монтажної планки. Дизайн підвісу робить його придатним для інтер'єрів, оформлених у різних стилях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Убік |
| Світлова видатність | 80lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
- Ціна: 1 990 ₴




