
Білий підвісний LED світильник 10W білого кольору у формі кільця Brille BL-718S WW WH
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-909
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний підвіс BL-718S/10W WW WH — це трендовий світильник білого кольору зі стильним дизайном. Модель має чіткі геометричні форми.
Підвіс підійде для кухні, невеликої спальні або передпокою із сучасним інтер'єром. Джерело світла — вбудовані світлодіоди загальною потужністю 10 Вт, що випромінюють тепле біле світіння. Діоди створюють світловий потік із видатністю 80 лм/Вт. LED-джерела дуже економні та мають тривалий термін експлуатації. Підвіс створює світловий потік із високим індексом кольоропередавання (> 80Ra). Він призначений для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Рівень захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи IP20.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Убік |
| Світлова видатність | 80lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 4000-4700K |
| Стиль | Сучасний |
- Ціна: 1 650 ₴



