
Люстра-підвіс із металевим плафоном під патрон Е27 чорного кольору Brille BL-699S/1 E27 BK/G
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-102
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Люстра-підвіс металева BL-699S/1 E27 BK/G забезпечує функціональність і стиль у вашій улюбленій кухні або вітальні.
Світильник виготовлений із високоякісного металу, завдяки чому він добре вписується в скандинавський стиль або лофт. Як акцент ви можете додати лампочку Едісона з цоколем E27. Для максимально комфортного освітлення чудовим варіантом стане світлодіодна лампочка потужністю 60 Вт, яка ефективно випромінює набагато більше світла на ватів. Використовуючи регульований шнур, ви можете повісити виріб вище або нижче. Для цього просто протягніть шнур до потрібної довжини та зафіксуйте його встановленням гвинтом. Кріплення люстри на стелі відбувається за допомогою монтажної планки. Діаметр плафона становить 300 мм. Клас захисту корпусу — IP20. Зверніть увагу! Лампочка до комплекту не входить і купується окремо на вибір — світлодіодна, енергоощадна або розжарювання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | Накладний |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 2 250 ₴




