
Люстра-підвіс із 3 металевими плафонами на регульованих шнурах Brille BL-653S/3 E27 BK/Wood
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27-103
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Люстра-підвіс BL-653S/3 E27 BK/Wood завдяки простій, але ненудній формі, а також унікальному світловому ефекту, дасть змогу зануритися в теплу домашню атмосферу. Підвісні світильники можна використовувати по-різному, але вони мають особливо красивий вигляд у вітальні або над обіднім столом.
Три металеві плафони діаметром 100 мм обладнані плафонами з цоколем E27, який підходить для світлодіодних і енергоощадних лампочок, а також ламп розжарювання. Для комфортного освітлення чудовим варіантом стануть світлодіодні лампочки потужністю 60 Вт. Шнур завдовжки приблизно 1500 мм легко регулюється за висотою, даючи змогу розмістити підвіс на бажаному рівні. Кріплення здійснюється за допомогою монтажної планки. Клас захисту корпусу становить IP20.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Коричневий |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 2 970 ₴




