
Підвісна люстра Brille BL-981S/E2BK під лампу E27 чорна IP20
920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-452
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Дизайн люстри BL-981S/1 E27 BK відповідає останнім трендам освітлювальних приладів і найкраще інтегрується в інтер'єри лофт. Основою концепції послугував контраст фактур: гладкий — металу та шорсткою — джутового шпагата. Форма плафона схожа на огранований алмаз, де грані — це тонкі металеві стрижні, що становлять обрамлення для лампи. Люстра чіпляється до стелі на регульованому дроті. Її можна використовувати як самостійно, так і в поєднанні зі світильниками, близькими до стилю. Конструкцією передбачено використання однієї лампочки з максимальною потужністю 60 Вт і цоколем Е27. Це можуть бути моделі будь-яких типів, але найефективнішими стануть філаментні або лампи Едісона.
Висота підвісних освітлювальних приладів із легкістю регулюється, її можна змінити, піднявши або опустивши ланцюг, мотузку або трос. Отже, люстра буде висіти на більшій або меншій висоті залежно від ваших уподобань.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Форма | Асиметрична |
- Ціна: 920 ₴





