
Люстра-підвіс без плафона на 1 лампу з цоколем E14 колір корпусу латунь Brille BL-855S/1 BZ
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-935
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світильник моделі BL-855S/1 E14 BZ має простий дизайн, який дає змогу поєднувати його з інтер'єром абсолютно різного стилю. Його важлива риса полягає в тому, що він не займає багато місця й може освітити різні ділянки приміщення, незалежно від висоти стелі. Висота підвісу регулюється шнуром.
Світильник має форму прямокутника, виготовлений із металу, що імітує колір латуні. Модель можна використовувати разом з іншими світильниками цього модельного ряду, що мають форму геометричних фігур. Плафон немає, завдяки чому світильник можна доповнити лампочкою тієї форми й того типу, який найкраще підходить загальній концепції дизайну інтер'єру. Рекомендуємо використовувати світлодіодну лампочку, що дасть змогу істотно скоротити витрати електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Убік |
| Змінне джерело світла | Да |
| Технічні особливості | Без плафона |
- Ціна: 1 890 ₴






