
Світильник підвісний без плафона під лампу E14 у стилі лофт Brille BL-869S/1 20" BZ
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-953
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном.
Світильник моделі BL-869S/1 E14" 20 BZ має простий дизайн, який дає змогу поєднувати підвіс з інтер'єром абсолютно різного стилю. Його важлива риса полягає в тому, що він не займає багато місця й може освітити різні ділянки приміщення, незалежно від висоти стелі. Висота підвісу регулюється шнуром. Світильник має форму кола, виготовлений із металу, що імітує колір латуні. Плафон немає, завдяки чому дизайн світильника можна доповнити лампочкою тієї форми й того типу, що краще підходить загальній концепції дизайну інтер'єру. Рекомендуємо використовувати світлодіодну лампочку, що дасть змогу істотно скоротити витрати електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Діаметр | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Убік |
| Змінне джерело світла | Да |
| Технічні особливості | Без плафона |
- Ціна: 1 650 ₴




