
Підвісний латунний світильник у формі квадрата на одну лампу з цоколем Е14 Brille BL-857S/1 BZ
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-937
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Підвісний світильник BL-857S/1 E14 BZ має простий дизайн, який дає змогу поєднувати його з інтер'єром абсолютно різного стилю. Його важлива риса полягає в тому, що він не займає багато місця й може освітити різні ділянки приміщення, незалежно від висоти стелі. Висота підвісу регулюється шнуром. Світильник має форму квадрата, виготовлений із металу, що імітує колір латуні. Модель можна використовувати разом з іншими світильниками цього модельного ряду, що мають форму геометричних фігур. Плафон немає, завдяки чому світильник можна доповнити лампочкою тієї форми й того типу, що краще підходить загальній концепції дизайну інтер'єру. Рекомендуємо використовувати світлодіодну лампочку, що дасть змогу істотно скоротити витрати електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34.5 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Убік |
| Змінне джерело світла | Да |
| Технічні особливості | Без плафона |
- Ціна: 1 890 ₴






