
Сучасна підвісна люстра на 1 лампу E27 каркас у формі клітки Brille BL-867S/1 G
3 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-951
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Люстра, дизайн якої дає змогу використовувати її в різних інтер'єрних задумах і виставкових інсталяціях. Її каркас має форму клітки, виготовленої в кольорі латуні. До стелі люстра кріпиться за допомогою монтажної планки, яка прихована в круглій основі. Клітка з основою з'єднана трьома тросами. Усередині клітки розміщений скляний плафон білого кольору, діаметром 150 мм. Знизу клітини розміщений отвір, розміри якого дають змогу вільно знімати плафон. Завдяки цьому можна використовувати для освітлення декоративні лампочки Едісона, у такий спосіб підкреслити ретростиль світильника. Висота люстри регулюється.
Модель BL-867S/1 E27 G матиме виграшний вигляд у приміщенні, зробленому в індустріальному стилі, а також гранж, лофт. Для роботи потрібна одна лампочка. Рекомендуємо використовувати світлодіодну лампочку, що дасть змогу істотно скоротити витрати електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Діаметр | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Сучасний |
- Ціна: 3 750 ₴





