
Підвісний світильник молекула на 1 лампу Е27 корпус латунь Brille BL-866S/1 E27 25" BZ
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-949
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все-таки без люстри в будинку не обійтися! Адже вона так добре підкреслює дизайн інтер'єру, часом є його головною окрасою. Модель люстри BL-866S/1 E27 "25 BZ матиме виграшний вигляд у приміщенні, зробленому в індустріальному стилі, а також техно.
Складається вона з металевого каркаса у формі обруча, пофарбованого в колір латуні. До внутрішньої сторони обруча кріпиться скляний плафон білого кольору. На протилежному боці від плафона на каркасі є декоративна прикраса у формі кулі. Довжина люстри регулюється шнуром. Тип кріплення до стелі монтажна планка. Для роботи потрібна одна лампочка з цоколем Е27. Рекомендуємо використовувати світлодіодну лампочку, що дасть змогу істотно скоротити витрати електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Діаметр | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Сучасний |
- Ціна: 2 970 ₴






