
Люстра-підвіс на одну лампу з цоколем E27 у сучасному стилі Brille BL-299S/1 CH
2 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-439
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Привабливим пропонуванням для людей, які віддають перевагу практичності та функціональності в предметах інтер'єру є ong>люстра від ТМ Brille BL-299S/1 E27 CH. Вона стане гарною прикрасою приміщень, виготовлених у сучасному стилі, ідеально вписуючись в інтер'єр.
Матеріалом для виготовлення люстри послугував виключно хромований метал. Конструкція складається з одного плафона у формі перевернутої чаші, підвішеної до основи за допомогою шнура. Поверхня плафона дзеркальна. Люстра випромінює приглушене, приємне для сприйняття світло, не сліпить і не подразнює очі. Для роботи необхідно використовувати лише одну лампочку з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Висоту освітлювального приладу можна регулювати шнуром. Люстра міцна, бо металева, не розіб'ється й не вигорить, слугуватиме впродовж багатьох років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір плафона | Чорний |
| Форма плафона | Чашка |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Потужність лампи | 60.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120.0 |
| Діаметр | 20 мм |
- Ціна: 2 250 ₴


