
Люстра підвісна з 3 різнобарвними плафонами під лампу E27 на круглій основі Brille BL-772S/3A
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-647
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Люстра підвісна лофт BL-772S/3A E27 призначена для освітлення житлових приміщень, кухонь, барів, кафе та ресторанів. Сучасна й оригінальна знадобиться для реалізації нових і цікавих дизайнерських проєктів.
Складається з основи та трьох плафонів, підвішених на довгих дротах-підвісах. Основа круглої форми кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки. Плафони різного кольору з дерев'яними вставками мають конусоподібну форму та спрямовують світло вниз. Довжина проводів-підвісів може змінюватись, водночас максимальна висота світильника становить 950 мм. Люстра призначена для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Як джерело світла використовується три лампочки розжарювання потужністю 60 Вт із цоколем Е27, або відповідні цим характеристикам енергоощадні та світлодіодні. Ступінь захисту від проникнення вологи та пилу IP20, це означає, що застосовувати пристрій можна тільки всередині приміщень із нормальною вологістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий, Білий, Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Діаметр | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 2 490 ₴



