
Люстра-підвіс на 3 металевих плафони чорного кольору Brille BL-305S/3 E27 BK
5 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-454
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасним інтер'єрам сучасні люстри! Наприклад, люстра-підвіс BL-305S/3 E27 BK прикрасить hi-tech, мінімалізм, техно, модерн. Необхідно просто увімкнути фантазію, придбати модні предмети меблів і, звичайно ж, цією люстрою.
Люстра виготовлена з металу, пофарбована в чорний колір. Конструкція представлена хромованою прямокутною основою, до якої за допомогою шнурів прикріплено три невеликі плафони у формі чаші. Плафони спрямовані вниз, отже, світловидатність від люстри буде гарною. Джерелом світла слугують три лампи з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Висоту освітлювального приладу можна змінювати шнуром. За допомогою цих же шнурів, плафони підвішуються до стелі. Розумним світильником буде над обіднім столом на кухні, над барною стійкою у квартирах студіях, має чудовий вигляд у кафе та ресторанах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 5 699 ₴



