
Люстра підвіс на 1 лампу Е27 сферичний металевий корпус чорний + золото Brille BL-696S/1 "35 BK
3 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-979
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-підвіс BL-696S/1 E27 "35 BK призначена для освітлення житлових і комерційних приміщень різної площі. Модель підійде для стильної вітальні, кухні та передпокою. Декілька однакових підвісів матимуть доречний вигляд над барною стійкою або в холі.
Особливості люстри — сферичний металевий корпус, який схожий на розрізаний шар. Усередині світильник має яскраве золотисте покриття, воно надає моделі певної екстравагантності. До стелі люстра кріпитися за допомогою монтажної планки. Висоту світильника можна регулювати Для роботи освітлювального пристрою потрібна одна лампочка Е27. Підійде світлодіодна, енергоощадна або лампа розжарювання потужністю до 60 Вт. Чорний корпус люстри ефектно поєднується із золотистим внутрішнім покриттям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 3 570 ₴




