
Світлодіодна підвісна люстра молекула 30W на 5 кулястих плафонів корпус золотистий Brille BL-849S WW FG
6 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-925
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світлодіодна люстра BL-849S/30W WW FG виготовлена у формі бус. Вона призначена для приміщень з інтер'єрами, оформленими в стилі лофт, техно, авангард. Модель матиме гарний вигляд у вітальні, холі, на кухні, у будь-якій кімнаті з високою стелею. Світильник підійде не тільки для житлових приміщень, але й чудово впишеться в інтер'єр сучасного кафе, ресторану, фойє кінотеатру, зони ресепшн-гойти.
Люстра складається з п'яти кулястих плафонів одного діаметра (120 мм), які скріплені, як намиста. У місцях кріплень використовували металевий декор. Плафони виготовлені зі скла білого кольору. Головна перевага освітлювального приладу застосування як джерело світла діодів. LED світильники забезпечують чудове освітлення та споживають мало електроенергії. Світлодіоди не перегоряють, як звичайні лампочки, їхнє світло просто стає тьмяним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Світлова видатність | 75lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
- Ціна: 6 399 ₴





