
Підвісна LED люстра 8W з білим кулястим плафоном на чорному металевому корпусі Brille BL-828S WW BK
3 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-880
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра незвичайної форми BL-828S/8W WW BK стане лише практичним предметом побуту, але також доповнить загальну атмосферу нотки незвичайності. Вона має модний сьогодні чорний колір і каркасно-підвісну форму. Для освітлення використовуються вбудовані світлодіоди потужністю 8 Вт, які випромінюють тепле біле світло. Каркас виготовлений із металу як поздовжнє коло, у нижній частині якого встановлений плафон із матового білого скла. Він кріпиться до невеликої основи за допомогою чорного кабелю, який одночасно є дротом живлення. На стелю люстра кріпиться за допомогою спеціальної планки.
Люстра підійде для невеликих приміщень будинку або офісу, але для більше освітленості її краще використовувати разом з іншими освітлювальними пристроями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Світлова видатність | 70lm/W |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Спектр світіння | 2700-3500K |
- Ціна: 3 570 ₴






