
Підвісний світильник Куб на 1 лампочку Е27 чорного кольору в стилі лофт Brille BL-962S/1 BK
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-304
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Освітлювальні пристрої — це один із найважливіших атрибутів у будь-яких умовах. Крім прямого призначення, вони часто відповідають за візуальну складову приміщення, є частиною загального стилю приміщення або створюючи контрастний противага. Тут усе залежить від смаку та бажання власника.
Модель BL-962S/1 E27 BK є саме таким варіантом. Його чорний колір і кубічна форма здатні привнести в приміщення ту саму нотку оригінальності, яка може як підкреслити загальний стиль, так і стати об'єктом акцентованої уваги. Підвіс обладнаний одним цоколем стандарту Е27. Для роботи моделі можна використовувати лампочки будь-якого типу з максимальною потужністю 60 Вт.
Зверніть увагу, що довжина підвісу регулюється, завдяки чому ви зможете закріпити люстру на бажаній висоті. Загальна висота підвісу з плафоном становить 1115 мм, а довжина кола-кріплення 100 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куб |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111.5 см |
| Довжина | 22.5 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Тип | Плафон Решітка |
- Ціна: 700 ₴





