
Люстра-підвіс без плафона на одну лампу E27 металевий корпус золотого кольору Brille BL-963S/1 G
1 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-309
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Світильники підвіси рекомендується використовувати для зонування приміщень, комфортного освітлення та надання умовам стильного сучасного вигляду. Вони мають не такий громіздкий вигляд, як класичні люстри, але водночас залишаються дуже функціональними.
Модель BL-963S/1 E27 G візуально схожа на мікрофон. Вона виготовлена з металу, золотистого кольору. Він зможе вписатися в багато інтер'єрних рішень. Дротом, на якому кріпиться світильник, можна регулювати його висоту, тому він підійде і для квартир із низькими стелями. Конструкцією передбачено використання однієї лампочки з цоколем Е27. Це може бути світлодіодна, енергоощадна або лампа розжарювання.
Оскільки плафон немає, можна розглянути варіант декоративного джерела світла незвичайної форми або філаментну лампочку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 4.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напрямок світла | У всі боки |
| Змінне джерело світла | Да |
| Технічні особливості | Без плафона |
- Ціна: 1 460 ₴







