
Люстра-підвіс на 1 лампу з плафоном у формі чаші келиха червоного кольору Brille BL-225S/1 E27 RED/WH
4 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-051
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Якщо ви закінчили ремонт, залишилося справа за малим, підібрати правильні освітлювальні прилади. Погляньте на дизайнерську люстру BL-225S/1 E27 RED/WH, яка прикрасить і доповнить будь-який сучасний інтер'єр, навіть стане його головною родзинкою.
Вона виготовлена з міцного металу, практична у використанні, проста в експлуатації, не вимагає особливого догляду. Зовнішня частина люстри пофарбована в червоний колір, а внутрішня — у білий. Люстра призначена для високих стель, вироблена у формі чаші келиха, що додасть легкості та ненав'язливості атмосфері в приміщенні. Для роботи люстри потрібна одна лампочка з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. За допомогою кабелю можна регулювати висоту люстри. Люстра червоного кольору матиме органічний вигляд в інтер'єрах, виготовлених у спокійних і яскравих тонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Червоний |
| Колір плафона | Білий, Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 4 350 ₴


