
Підвісна люстра на 1 металевий плафон із нерівними краями білого кольору Brille BL-222S/1 E27 WH/PN
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-036
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна
люстра-підвіс от ТМ BRILLE BL-222S/1 E27 WH/PN виготовлена в стилі hi-tech, головною її відмінністю є компактність і функціональність. Цей освітлювальний прилад виготовлений із металу, його висоту можна регулювати за допомогою кабелю.Конструкція складається з одного плафона у формі кулі з нерівними краями. Зовні плафон забарвлений у білий колір, а всередині — у рожевий. Джерелом світла слугує всього одна лампочка з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Таку люстру можна повісити на кухні, над обіднім столом, барною стійкою, у вітальні квартир-студій, у передпокої. Крім житлових приміщень, використовувати її можна й для освітлення залів різних ресторанів, кафе тощо. Завдяки оригінальній формі та приємному забарвленню люстра стане головною родзинкою в інтер'єрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Рожевий, Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 см |
| Діаметр | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 2 490 ₴


