
Підвісна чорна люстра на одну лампу з цоколем Е27 у сучасному стилі Brille BL-127S/1 E27 BK
4 950 ₴
- Немає в наявності
- Код: L49-011
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представ
ляємо до вашої уваги оригінальну люстру BL-127S/1 E27 BK. Чудово підійде для сучасних інтер'єрів, бо має стриманий, але стильний вигляд.Люстра виготовлена з металу та пластику, являє собою нехитру конструкцію, що складається з одного металевого великого плафона у формі перевернутої чаші. Плафон підвішений до металевої круглої основи за допомогою троса, завдяки якому, до речі, ви зможете самостійно регулювати висоту люстри. Розсіювач світла — пластиковий, матовий, робить випромінюване світло м'яким і злегка приглушеним. Для роботи люстри необхідно використовувати лише одну лампу з цоколем Е27 потужністю 60 Вт.
Люстра виготовлена в класичному чорному кольорі, гармонійно поєднуватиметься з чорним шкіряним меблями, важкими портьєрами на вікнах і круглим дерев'яним столом у центрі кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Півсфера |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 4 950 ₴


