
Сучасна підвісна люстра на одну лампу Е27 з плафоном у формі перевернутої чаші Brille BL-478S/1 SBK/G
3 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-084
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник BL-478S/1 E27 SBK/G — практичний, багатофункціональний, простий у встановленні освітлювальний прилад. З його допомогою можна освітити будь-яке приміщення, зроблене в сучасному стилі, саме місце йому над барною стійкою, обіднім столом. Добре прикрасить, освітить бари та кафе.
Конструкція представлена одним металевим плафоном, виготовленим у формі перевернутої чаші. Плафон підвішений до основи за допомогою троса. Плафон пофарбований у два кольори: зовні — чорний, всередині — оранжевий. Для роботи необхідно використовувати одну лампочку з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Висоту світильника можна регулювати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Колір | Помаранчевий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Помаранчевий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Діаметр | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз і в боки |
| Відстань від стелі | До 300mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 3 750 ₴


