
Мінімалістичний підвісний світильник на одну лампочку Е27 Brille BL-220S/1 E27 SL/WH
3 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-022
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Люстра BL-220S/1 E27 SL/WH впишеться в будь-який ультрамодний інтер'єр. Вона виготовлена з металу, завдяки чому на багато років стане незамінною річчю у вашому домі. Люстра виготовлена у формі перевернутої чаші із широкими краями. Зовнішня частина люстри пофарбована в сріблястий колір, а внутрішня — у білий. Поєднання форми та колірної гами люстри говорить лише про те, що вона стане гідною прикрасою в сучасному інтер'єрі, і зовсім неважливо, чи буде це робоча зона, чи місце для відпочинку. Джерелом світла для цієї люстри є одна лампочка з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. За допомогою кабелю ви зможете самостійно регулювати висоту люстри.
Такий освітлювальний прилад можна використовувати для освітлення квартир-студій, кафе, тематичних закладів, офісів, торгових центрів. Купівля такої люстри зробить ваше приміщення світлішим, затишнішим та комфортнішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Діаметр | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 3 750 ₴




