
Сучасна підвісна люстра на 1 плафон білого кольору Brille BL-384S/1 E27 WH/YL
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22-664
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
Встановіть на кухні або в спальні підвіс BL-384S/1 E27 WH/YL от ТМ Brille і перетворіть інтер'єр до невпізнання. Підвіс виготовлений у сучасному стилі, металевий, пофарбований у білий колір. Його конструкція складається з одного плафона, всередині пофарбованого в жовтий колір. Для роботи освітлювального приладу необхідно використовувати лише одну лампочку зі стандартним цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Тип лампи ви можете вибрати самостійно: традиційна розжарювання, люмінесцентна або світлодіодна — однаково добре підійдуть. Світильник простий у монтажі, не вимагає особливого догляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий, Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 2 490 ₴



