
Підвісний світильник у стилі лофт на 1 лампу з металевим плафоном чорного кольору Brille BL-382S/1 E27 BK/G
1 550 ₴
- В наявності
- Код: 22-662
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Все-таки без люстри в будинку не обійтися! Адже вона так добре підкреслює дизайн інтер'єру, часом є його головною окрасою. Установите підвіс BL-382S/1 E27 BK/G от ТМ Brille і перетворіть інтер'єр до невпізнання. Дизайн люстри мінімалістичний, конструкція нескладна та розмір компактний.
Підвіс виготовлений у сучасному стилі, металевий, пофарбований у чорний колір. Його конструкція складається з одного плафона, всередині пофарбованого в золотистий колір. Висоту підвісу можна регулювати за допомогою шнура, за допомогою якого плафон кріпиться до невеликої основи. Для роботи освітлювального приладу необхідно використовувати лише одну лампочку зі стандартним цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Тип лампи ви можете вибрати самостійно: традиційна розжарювання, люмінесцентна або світлодіодна — однаково добре підійдуть. Світильник простий у монтажі, не вимагає особливого догляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 18.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | I |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відстань від стелі | Понад 600mm |
| Змінне джерело світла | Да |
- Ціна: 1 550 ₴




