
Світильник стельовий 30W LED Brille BL-755/30W круглий 2700-3500К білий, чорний IP20
4 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24-682
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра BL-755С/30W WW BK/WH являє собою настінно-стельовий світильник біло-чорного кольору з унікальним дизайном, який виготовлений у сучасному стилі. Складається з основи круглої форми та двох кілець різного діаметра, обладнаних по колу вбудованими світлодіодами.
Кільця перетинаються й утворюють широкий LED світильник, який має чудовий вигляд як на стелі, так і на стіні. Загальна потужність вбудованих світлодіодів становить 30 Вт. Світлодіоди забезпечують теплу температуру світіння зі світловою видатністю до 75 лм/Вт. Індекс передавання кольору люстри понад 80 Ra. Світильник призначений для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В.
Переваги:
- Сучасний дизайн
- Матеріал корпусу метал
- Гарантійний термін 6 місяців
- Світить вниз і в боки
- Ступінь захисту IP20
- Простий і зручний монтаж
- Не вимагає спеціального обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Білий |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 2700К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 см |
| Довжина | 420 см |
| Ширина | 350 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Напрямок світла | Вниз |
| Відтінок (колір) світіння | Теплий (2700-3500К) |
| Світлова видатність | 75lm/W |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 4 350 ₴




