
Світильник MSK Electric Beatrice підвісний на круглій основі NL 3045-6R BN
5 790,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 616205
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір плафона | Бронза |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 132 см |
| Діаметр стельової чаші | 250 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 500мм |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Ширина плафона | 30мм |
| Тип світильника | Люстра підвісна |
| Довжина дроту | 800мм |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 57х25х23см |
| Серія | Beatrice |
| Код товару | 3045-6R |
- Ціна: 5 790,40 ₴





