
Стильне чорне крісло з еко-шкіри на чорному підставі на млинці ENO BK-Base
1 903 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Удобное кресло с обивкой из эко-кожи на круглом основании идеален для салонов красоты и студий красоты как кресло клиента. Также такое кресло будет уместно в комнатах переговоров, офисах и рабочих кабинетах.
В современном интерьере немаловажную роль играет мебель, выполненная под стать самому интерьеру. Стулья, представленные у нас, пластиковые эргономичные, экономичные, стильные и современные идеально впишутся хоть в квартиру, хоть в офис, хоть в кафе или бар. Цвет - яркие и сочные. Дизайн - модный. Цена - демократичная. Все эти факторы позволят Вам выбрать именно Вашу модель стула пластикового, стула современного, стула дизайнерского.
Параметры кресла на круглом устойчивом основании
445 х 410 х h сп. 340 x SH 440 (540) / 800 (949). D-385 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Тип | Барний стілець |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| База крісла | кругла дискова |
| База-основа | метал |
- Ціна: 1 903 ₴
- Спосіб упаковки: Відсилання відбувається транспортною компанією за Вашим вибором (Новою поштою або Делівері). Відсилання відбувається в картонній коробці, об'ємна вага якої вважається транспортною компанією з її тарифами. Для Вашої зручності під час відправлення Новою поштою ми зчитуємо орієнтовну вартість доставки.





