
Світильник підвісний MSK Electric Industrial СП 3614 YL+CR
791,01 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 595710
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний СП 3614 — це просте та надійне рішення для освітлення кафе,магазину або домашнього інтер'єру. Якщо світильник укомплектувати потужною лампою, то можна їм відчисно освітити великі приміщення. Завдяки дзеркальному відбивачу всередині світловий потік ламп буде набагато вищим, ніж у аналогічних світильників Довжина дроту регулюється. Максимальна довжина в базовій комплектації 800 мм, але можна замовити світильник із дротом будь-якої довжини Цей світильник доступний у таких кольорах: чорний мат — білий мат — синій глянець —зелений мат — жовтий глянець — оранжевий мат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | нержавіюча сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Жовтий |
| Колір арматури (підстави) | Жовтий |
| Колір плафона | Жовтий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Діаметр | 36 см |
| Діаметр стельової чаші | 90 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | 3614 |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 57х38х37см |
| Серія | Industrial |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Ширина плафона | 360мм |
- Ціна: 791,01 ₴


