
Світильник підвісний на три лампи MSK Electric Kaplya NL 1422-3
2 481,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 615037
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 109 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 290мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | NL 1422-3 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 57х38х37см |
| Розміри платформи кріпильної | 600мм |
| Серія | Kaplya |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Ширина плафона | 220мм |
- Ціна: 2 481,60 ₴



