
Світильник підвісний у стилі лофт MSK Electric Sierra NL 0537 G
620,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 613418
+380953615847
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Усе це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Діаметр стельової чаші | 80 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250мм |
| Глибина плафона | 190мм |
| Довжина дроту | 800мм |
| Код товару | NL 0537 |
| Макс потужність лампи | 40w |
| Розмір упаковки | 32х29х28см |
| Серія | Sierra |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Ширина плафона | 235мм |
- Ціна: 620,40 ₴




