
Крісло з еко-шкіри Invar CH - Base на круглій основі регульоване, для салонів краси, барбершопов
2 893 ₴
- В наявності
- Код: Invar CH - Base черный
+380 (95) 361-58-47
ДмитроУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Товари категорії МЕБЛІ не доступні до самовывозу в Харкові. Доставка тільки транспортною компанією!
Стильний та практичний варіант сучасного стільця виконаний з м'яким сидінням з еко-шкіри, що дозволить комфортно сидіти.Крісло для круглої хромованою основі оснащене механізмом регулювання висоти.
Сидіння має ергономічну форму.
310 (480 x 360 (543) h сп. 280 (305)х SH 420 (590) / 680 (825)
Діаметр бази 430 мм
Ідеально таке крісло для салонів краси, барбершопов, косметичних салонів.
У сучасному інтер'єрі важливу роль грає меблі, виконана під стати самому інтер'єру. Стільці, представлені у нас,ергономічні, економічні, стильні і сучасні ідеально впишуться хоч в квартиру, хоч в офіс, хоч у кафе або бар. Колір - яскраві і соковиті. Дизайн - модний. Ціна - демократична. Всі ці фактори дозволять Вам вибрати саме Вашу модель стільця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Країна виробник | Малайзія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 28 мм |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Наявність спинки | Так |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Ширина сидіння | 54 см |
- Ціна: 2 893 ₴
- Спосіб упаковки: Відправка здійснюється транспортною компанією за Вашим вибором (Новою поштою або Делівері). Відправка здійснюється в картонній коробці, питома вага якої, вважається транспортною компанією по її тарифами. Для Вашої зручності при відправці Новою поштою ми прораховуємо орієнтовну вартість доставки.



