
Жіноча сумка Welassie з натуральної шкіри на два відділення на блискавці чорна «Фрея»
2 560 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K12024
- +380 (95) 361-58-47Дмитро
Жіноча сумка Welassie з натуральної шкіри являє собою продуманий до дрібниць аксесуар, що поєднує в собі практичність, стриману елегантність і якісні матеріали. Модель «Фрея» розроблена спеціально для тих, хто цінує зручність у поєднанні із сучасним стилем.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри, що гарантує довговічність і збереження зовнішнього вигляду навіть за активної експлуатації. Всі шви ретельно прошиті, а фурнітура гармонійно доповнює загальний образ, підкреслюючи витонченість і увагу до деталей.
Форма сумки лаконічна та зручна, завдяки чому її можна носити як у руці, так і на плечі. Внутрішній простір організований раціонально: є основне відділення та додаткові кишені, що дають змогу зручно розмістити необхідні речі — документи, смартфон, ключі, невелику косметичку.
Сумка вирізняється оптимальними параметрами, придатними для щоденного використання. Довжина виробу становить 30 смширина — 10 см, висота — 20 см. Ці розміри дають змогу зберігати баланс між компактністю й місткістю.
Модель «Фрея» стане ідеальним вибором для повсякденних виходів, офісного стилю або вечірнього образу, підкреслюючи індивідуальність своєї власниці та додаючи витонченості будь-якому убранню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WeLassie |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 560 ₴





